Informacje:


Firma: SAP Katarzyna Bartosik-Wójcik

Adres: Irysowa 6

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-660

Telefon: 536 889 998

Domena: http://www.sklepbhpippoz.plOpis:


Podczas szkoleń prowadzonych przez specjalistów zajmujących się bezpieczeństwem i higieną w pracy w zakładach można dowiedzieć się wielu istotnych informacji. Dowiemy się między innymi jakie są rodzaje gaśnic oraz w jaki sposób je odbezpieczać, by były gotowe do użycia. Jednak najlepszą metodą nauki jest praktyka, dlatego warto zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, jaki możemy nabyć w sklepie SAP. Atrakcyjny cennik sprawi, iż ponownie dokonamy zakupów właśnie tam.

W celu ugaszenia pożaru powstałego z palnych substancji gazowych, a także substancji ciekłych tworzących płomienie, warto byłoby sięgnąć po gaśnice proszkowe. Najczęściej stosowane są w samochodach osobowych, domach, przyczepach kempingowych, łodziach żaglowych i motorowych. Jednak oprócz tego swoje miejsce znajdują również w halach przemysłowych i magazynowych oraz obiektach użyteczności publicznej (szkoła, szpital, kino, teatr, urząd czy też biuro).

Opinie:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Byłem już parę razy świadkiem, że gaśnica proszkowa uratowała komuś życie lub uchroniła przed większymi stratami materialnymi. Ważne jest użycie jej zgodnie z instrukcją oraz kupowanie u sprawdzonych dostawców.


Ocena 5

SĄSIEDNIE FIRMY