Firmy archeologiczne

Data dodania: 25-12-2018


Informacje:


Firma: Mbm Archeo

Adres: Smolenia 85

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 33-332

Telefon: 600 945 928

Domena: http://www.archeologkrakow.pl/Opis:


Firma Mbm Archeo ma już kilkunastoletnią tradycję – działa z sukcesem od 2002 roku. Specjalizuje się w nadzorach archeologicznych, ratowniczych badaniach archeologicznych, opracowaniach naukowych, ekspertyzach na zlecenie - osób prawnych oraz fizycznych. Zakres działalności przedsiębiorstwa jest bardzo szeroki: inwestycje drogowe, budownictwo wielo-, jak również jednorodzinne, a także wszelkiego rodzaju projekty, podczas realizacji których opinia archeologa stanowi konieczność.

 

Firmy archeologiczne powinny jak najsprawniej radzić sobie z zadaniami stawianymi przed nimi. Przedsiębiorstwo szczegółowo opisane w serwisie Archeologkrakow.pl korzysta z nowoczesnych technologii, które pozwalają zminimalizować koszty, a także czas realizacji projektów. Pracownicy firmy to profesjonaliści działający szybko i efektywnie, dzięki czemu współpraca z inwestorem oraz Urzędem Konserwatorium przebiega niezwykle harmonijnie.

Opinie:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Dobra pracownia archeologiczna w Krakowie? Dla mnie taką jest Mbm Archeo - najlepsi specjaliści z długą tradycją. Współpraca z nimi przy projektach była czystą przyjemnością. :)


Ocena 5

SĄSIEDNIE FIRMY