Informacje:


Firma: SYSTEM 1 Sp. z o. o.

Adres: E. Plater 25A

Miejscowość: Szczecinek

Kod pocztowy: 78-400

Telefon: +48695666646

Domena: https://www.system1.pl/Opis:


Do analizowania różnych usterek pojawiających się w samochodach wykorzystuje się specjalne narzędzia elektroniczne, z których pomocą można łatwo połączyć się ze sterownikami i na przykład odczytać kody błędów. Doskonałym tego przykładem jest interfejs diagnostyczny Bluetooth, urządzenie wręcz idealne do wykorzystania w warunkach domowych, które dobrze wykonane będzie oferowało szeroką funkcjonalność.

Zakup dobrzej klasy sprzętu, nie musi jednak wiązać się z bardzo dużym wydatkiem, a wszystko to za sprawą firmy System1, która zajmuje się sprzedażą najlepszych na rynku interfejsów. Współpraca ze standardem OBDII, o której więcej można dowiedzieć się na stronie system1.pl, sprawia, że z powodzeniem można diagnozować większość współczesnych samochodów, analizować różne parametry pracy i tym samym skutecznie je serwisować.

Opinie:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Oferta tego sklepu zachwyci każdego, kto zajmuje się diagnostyką w samochodach. Mają w niej odpowiednie narzędzia i interfejsy - jak dla mnie świetnie skonstruowana dla takiego speca, jak ja.


Ocena 3

SĄSIEDNIE FIRMY