Dotacje na kotły CO

Data dodania: 21-10-2018


Informacje:


Firma: "Galmet Sp.z o.o." Sp. K.

Adres: Raciborska 36

Miejscowość: Głubczyce

Kod pocztowy: 48-100

Telefon: +48 77 403 45 00

Domena: https://galmet.com.pl/Opis:


Czy wiesz, co oznacza skrót PONE? To Program Ograniczenia Niskiej Emisji dla Opola, mający na celu ograniczenie emisji szkodliwych gazów i pyłów do atmosfery. W skład programu wchodzą:

program EKO-PIEC, wymiana źródeł ciepła na nowocześniejsze i o wyższej sprawności

  1. EKO-TERM, wymiana stolarki drzwiowej i okiennej, ocieplenie ścian zewnętrznych, dachu i innych części budynków, którymi ucieka ciepło.
  2. EKO-DOM, termomodernizacja domów i wymiana starych, nieekonomicznych i nieekologicznych źródeł ciepła.
  3. OZE, wykorzystanie energii odnawialnej nie tylko w nowo budowanych domach, ale także w tych starych.

Chcesz wiedzieć, jakie warunki musisz spełnić, aby otrzymać dotacje na kotły CO z firmy GALMET w formie pożyczki, z możliwością jej częściowego umorzenia? O tym poczytasz na firmowej stronie, gdzie dowiesz się, że 30-procentowe dofinansowanie można otrzymać, wdrażając prezentowane eko programy, czyli montując kotły o wysokiej sprawności, pompy ciepła do c.o. i c.w.u., kolektory słoneczne czy też systemy fotowoltaiczne.

Opinie:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Rozwiązania w zakresie techniki grzewczej, jakie nam są proponowane przez firmę Galmet, są bardzo nowoczesne. Np. pozwalają ograniczyć emisję szkodliwych związków do atmosfery. Myślę, że warto skorzystać z takiej oferty - bycie eko to nie tylko moda, to konieczność. :)


Ocena 5

SĄSIEDNIE FIRMY