Informacje:


Firma: megadrive.com.pl

Adres: Różana 3

Miejscowość: Wieluń

Kod pocztowy: 98-300

Telefon: +48 885 884 854

Domena: https://megadrive.com.pl/Opis:


Firma MegaDrive Sp. z o.o. to producent oraz dystrybutor wysokojakościowych rozwiązań technologicznych, przydatnych w wielu gałęziach przemysłu. To polska marka, której pracownicy, starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, na bieżąco rozszerzają ofertę o nowe produkty.

Domeną przedsiębiorstwa są elementy mające zastosowanie w szeroko rozumianej technice napędowej. Kadra dostawcy poleca przede wszystkim szeroki wybór silników. Sprzedaż obejmuje modele o zróżnicowanych parametrach (np. silniki asynchroniczne trójfazowe), dostępne w niewygórowanej cenie. Proponowane produkty to wyroby certyfikowane, wykonane z najwyższej jakości surowca, dzięki czemu realizator może zagwarantować ich wieloletnie, zgodne z oczekiwaniami użytkowanie.

Firma przyjmuje zamówienia pojedyncze i hurtowe. Zaprasza do kontaktu w szczególności odbiorców planujących wdrożenie innowacji na terenie swojego zakładu i dostosowanie go do rosnących wymogów, zwłaszcza w zakresie intensyfikacji procesu produkcyjnego. 

Opinie:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

SĄSIEDNIE FIRMY