Badania UX

Data dodania: 15-06-2022


Informacje:


Firma: Webmetric Sp. z o.o.

Adres: Wolsztyńska 13

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-361

Telefon: 793553667

Domena: https://webmetric.comOpis:


Przedsiębiorstwo Webmetric powstało w celu ułatwiania przedstawicielom różnych branż optymalizacji biznesu poprzez odpowiednio przemyślaną działalność online. Specjaliści prowadzą badania UX i UI, wykorzystując do tego zdobywaną na przestrzeni lat wiedzę oraz innowacyjne narzędzia. W ramach współpracy zespół fachowców weryfikuje interakcje między starannie określoną grupą docelową a produktami cyfrowymi danego klienta. Otrzymane wyniki wykorzystywane są do opracowywania strategii biznesowej pozwalającej zyskać nowych odbiorców, co może w sposób znaczący przełożyć się na wzrost wyników finansowych marki.

Firma z siedzibą w Poznaniu prowadzi również szkolenia, dzięki którym można dowiedzieć się, jak zwiększyć konwersję, używając właściwych metod badawczych.

Z oferty mogą skorzystać też klienci potrzebujący fachowego wsparcia we wdrożeniu popularnego narzędzia do analityki internetowej, jakim jest Google Analytics. Konfiguracja dokonywana jest zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami konkretnego klienta.

Opinie:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

SĄSIEDNIE FIRMY