Tłuszcz chroniony do bydła

Data dodania: 20-04-2022


Informacje:


Firma: Vernus Sp. z o.o.

Adres: Partyzancka 60

Miejscowość: Pabianice

Kod pocztowy: 95-200

Telefon: 798347757

Domena: https://vernus-pasze.plOpis:


Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości wyrobów, przekładających się na lepszą kondycję zdrowotną bydła. Jednym z nich jest tłuszcz chroniony do bydła, oferowany w bardzo atrakcyjnej cenie. Można go zamawiać w dowolnej ilości, w zależności od tego, jak duże jest gospodarstwo. 

Tłuszcz chroniony marki Vernus polecany jest przede wszystkim dla krów będących w okresie produkcyjnym. Jego regularne podawanie sprawi, że krowy będą zdrowsze oraz nie będzie ryzyka, że zachorują one na choroby mogące negatywnie odbijać się na ich płodności. Tłuszcz typu "by pass" jest doskonale wchłaniany przez krowi organizm, zwłaszcza przed wycieleniem się. Nie wpływa negatywnie na układ pokarmowy, a więc można go podawać także tym zwierzętom, jakie cierpią na różne choroby. 

Tłuszcz ma nie tylko właściwości korzystne dla zdrowia i wykazuje działanie profilaktyczne. Jego zastosowanie przełoży się również na lepszy skład wyprodukowanego przez krowy mleka. To natomiast wpłynie bardzo dobrze na całą hodowlę. 

Opinie:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

SĄSIEDNIE FIRMY