Meble ogrodowe z drewna

Data dodania: 26-05-2019


Informacje:


Firma: Haste Trade & Design Sp. z o.o.

Adres: Nowowiejska 2

Miejscowość: Oborniki Śląskie

Kod pocztowy: 55-120

Telefon: +48 71 734 53 71

Domena: https://hastegarden.plOpis:


Drewniane meble ogrodowe cieszą się tak dużym uznaniem, ponieważ jest to rozwiązanie nie tylko trwałe, ale też ponadczasowe, co oznacza, że zarówno stoły, fotele, jak i krzesła zachwycać będą swoim wyglądem nie tylko dziś, ale też za wiele lat. Meble ogrodowe z drewna, dostępne po wejściu na stronę Haste Garden, charakteryzują się stabilnością oraz elegancją, dzięki czemu staną się ozdobą samą w sobie. Najczęściej do ich produkcji wykorzystuje się między innymi:

  • olchę,
  • sosnę,
  • buk,
  • dąb,
  • jesion.

Należy jednak pamiętać o impregnacji bejcą, wodoodporną farbą, lub lakierem, by mieć pewność, że nabyte meble nie zniszczą się pod wpływem działania czynników atmosferycznych, takich jak opady deszczu.

Alternatywą dla mebli drewnianych są meble aluminiowe, charakteryzujące się wygodą użytkowania. Nie będą wymagać one żadnych zabiegów konserwacyjnych, a na dodatek mogą stać na powietrzu przez całe lato. Ponadto meble aluminiowa nie rdzewieją i są wodoodporne. Ich przenoszenie nie będzie stanowiło większego problemu, a to za sprawą lekkości.

Opinie:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

SĄSIEDNIE FIRMY