Informacje:


Firma: Astyle

Adres: Trzebownisko 440B

Miejscowość: Trzebownisko

Kod pocztowy: 36-001

Telefon: +48 692 663 231

Domena: https://astyle.pl/Opis:


Lubisz biżuterię, która się wyróżnia i w oryginalny sposób dopełnia stylizację? Zatem oferta sklepu Astyle na pewno Cię zainteresuje. Firma stworzyła dla swoich klientek kolekcję niebanalnej biżuterii, wykonanej z najwyższą starannością. Zaletą oferty jest również jej jakość - oferowana biżuteria wykonana została ze srebra wysokiej próby 925. Dla osób preferujących wyroby jubilerskie w odcieniach złotego sklep przygotował modele pozłacane. Podwójna warstwa 24-karatowego złota nadaje oferowanej biżuterii szlachetnego stylu i jakościowego wyglądu.

W kolekcji sklepu znajdują się m.in. naszyjniki. Wielką popularnością wśród klientek cieszy się naszyjnik warstwowy, tworzący oryginalną kompozycję z różnych elementów. Doskonale sprawdzi się na co dzień, może również być ozdobą kobiecej szyi podczas bardziej uroczystych chwil. Jedno jest pewne - będziesz wyglądała w nim zachwycająco! Odwiedź stronę astyle.pl i poznaj atrakcyjną kolekcję sklepu.

Opinie:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Naszyjnik warstwowy , który kupiłem małżonce na rocznicę ślubu bardzo się jej spodobał i teraz zakłada go przy każdej nadającej się okazji.


Ocena 3

SĄSIEDNIE FIRMY