Biuro rachunkowe Ursus

Data dodania: 07-06-2018


Informacje:


Firma: Gold Biuro Rachunkowe Bożenna Majda-Czapnik

Adres: Kolorowa 19

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-495

Telefon: 797 340 737

Domena: http://goldbiurorachunkowe.pl/Opis:


Jeśli potrzebne jest Ci biuro rachunkowe w Warszawie w Ursusie, to powinieneś koniecznie zajrzeć na stronę goldbiurorachunkowe.pl, by przeczytać na temat aktualnej oferty w jednym z biur. Oferuje ono kompleksowe usługi księgowe, które utrzymywane są na wysokim poziomie. Korzystać z nich mogą zarówno mali i średni przedsiębiorcy, jak i fundacje, stowarzyszenia czy organizacje pożytku publicznego. Biuro rachunkowe dokłada starań, by wszelkie jego usługi cechowała staranność i profesjonalizm. 

W ofercie tego biura bez trudu znajdziesz pełną księgowość, a także ewidencjonowanie czasu pracy pracowników. Jeśli potrzebujesz przygotować zeznania roczne dla pracowników, to to biuro także Ci służy pomocą. W tym wypadku nie musisz martwić się o ceny, ponieważ są one stosunkowo niskie, co z pewnością zachęca do korzystania z oferty tego biura.

Opinie:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Biuro rachunkowe Gold bardzo dobrze mi pomaga w prowadzeniu mojej księgowości i rachunkowości. Jestem z nimi we współpracy od 4 lat i nie zamierzam owej znajomości biznesowej zakańczać.


Ocena 5

SĄSIEDNIE FIRMY