Informacje:


Firma: LTD Solutions

Adres: Szamotulska 40

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-366

Telefon: +48666303520

Domena: https://ltd-solutions.pl/Opis:


Chcąc ograniczyć czas związany z zakładaniem spółki, można zdecydować się na zakup jednej z gotowych spółek. W ofercie LTD Solutions z siedzibą w Poznaniu można znaleźć nie tylko spółki, które były rejestrowane w Polsce, ale również takie, które zostały zarejestrowane za granicą. Jeśli jest potrzebna Ci gotowa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, zajrzyj na ltd-solutions.pl, by poznać lepiej aktualną ofertę tej firmy.

W ofercie firmy można znaleźć również profesjonalną i innowacyjną usługę wirtualnego biura. Z tego rozwiązania korzystają chętnie przede wszystkim młode firmy, które dopiero zaczynają działalność i poszukują sposobów na obniżenie kosztów związanych z prowadzeniem firmy. Poza tym firma oferuje pomoc w rejestrowaniu spółek z o.o. w Polsce. Pomoże Ci załatwić wszelkie formalności wymagane przez urząd skarbowy i sąd.

Opinie:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Jak to jest z założeniem spółki z oo w Polsce to wszyscy wiemy, pod górkę, tak jak z wieloma innymi rzeczami w naszym kraju niestety. Firmy takie jak ta są idealne żeby pominąć cały ten proces i nabyć gotową spółkę. Super opcja.


Ocena 4

SĄSIEDNIE FIRMY