Informacje:


Firma: Angielsko-polskie Przedszkole Artystyczne AKADERO

Adres: Strumykowa 23A

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 03-138

Telefon: 500 650 220

Domena: http://www.akadero.pl/Opis:


Podjęliście wspólną decyzję - Wasze dziecko pójdzie do żłobka. Przed Wami wybór odpowiedniej placówki. Musicie być pewni, że miejsce, które wybierzecie, będzie najlepsze dla Waszej pociechy.

AKADERO to żłobek w Warszawie na Tarchominie. Jest on połączony z przedszkolem. Ten dwujęzyczny żłobek da Waszemu dziecku możliwość osłuchania się z angielskim. To doskonały początek na naukę tego języka. Maluchy w sposób swobodny zaczynają poznawać angielski, co odbije się pozytywnie na ich dalszą edukację już w szkole podstawowej.

W AKADERO dzieci są otoczone najlepszą opieką. Tutaj mają zagwarantowane bardzo dobre warunki, również do rozwoju. Z pomocą opiekunów będą poznawały otaczający je świat. AKADERO dokłada wszelkich starań, aby ich podopieczni każdego dnia miło spędzali czas w placówce i chcieli do niej wracać. Na stronie akadero.pl dowiesz się więcej na temat tego żłobka.

Opinie:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Angielskie przedszkole? Ja jestem na tak! Czy możemy bardziej ułatwić naszym dzieciom start niż zapisując je do przedszkola gdzie zaczną naukę języka świata?


Ocena 5

SĄSIEDNIE FIRMY